top of page

Szkolenia Paralotnie

Zapraszamy na  Szkolenia paralotniowe do Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni. Jesteś zainteresowany kursem skontaktuj się z nami odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli jesteś zdecydowany zapisz się na kurs. Prowadzimy szkolenia paralotniowe w pełnym zakresie. Naszym atutem są małe  grupy szkoleniowe  i indywidualne podejście dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz czas na szkoleniu.

Szkolenie I Etap

Etap Podstawowy otwiera drogę do pozostałych szkoleń. Dowiesz się jak BEZPIECZNIE obsługiwać sprzet, na co uważać czego nie robić. Wykonasz ok 20 Startów i lądowań

Szkolenie II Etap

Loty wysokie.  Oswoiłeś się z powietrzem pora na opanowanie skrzydła naukę zakrętów i przećwiczenie sytuacji awaryjnych. Wykonasz ok 10 lotów wysokich. Po Tym etapie możesz przystapić do Państwowego egzaminu na świadectwo kwalifikacji.

 

 

Szkolenie I + II Etap

Szkolenie Blokowe, łączy I i II Etap. Efektywna nauka w jednym bloku. Dzieki temu szkolenie jest tańsze i bardziej efektywne.

Szkolenie III Etap

Loty termiczne i żaglowe. Etap nie obowiązkowy ale zalecany. Nauczysz się jak rozpoznawać i wykorzystywac zjawiska  które pozwolą latać godzinami. Najczesciej wyjeżdzamy na połódnie gdzie pogoda jest mniej kaprysna.

PPG Paralotnia z Napędem

Loty z napędęm to przedewszystkim niezależność. Zakładasz naped na plecy i lecisz gdzie i kiedy chcesz. Nauczysz się Jak obsługiwać napęd aby latać tak długo i daleko jak tylo .... masz paliwo :) 

 

PPGG Motoparalotnia

Motoparalotnia to nic innego jak PPG z jedną różnicą start i ladowanie odbywa się na kołach  a nie nogach.

Szkolenie H - loty holowane

Przeszkolenie na nowy rodzaj startu. dla tych co do tej pory latali tylko w gorach. Przekonaj się jak łatwe i wygodne jest latanie na nizinach na holu.

Szkolenie CP - loty z pasażerem

Szkolenie do lotów z pasazerem. Chcesz dzielic się lataniem z innymi ? nauczymy Cię jak bezpiecznie wykonywac loty we dwoje, 

Szkolenie Indywidualne

Szkolenie Indywidualne to najbardziej efektywne ale równiez najdroższe ze szkoleń gdzie czas  w 100% poświecony jest max 2 osobom. Dzięki temu proces szkolenia przebiega szybciej dzieki czemu możemy rozszerzyć program o dodatkowe loty.

 

Please reload

bottom of page