top of page

Chcesz spróbować?  Zamów lot z instruktorem. 

 

Marzysz o lataniu, chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zrobić prezent, miło spędzić czas, zorganizować wieczór kawalerski lub imprezę firmową ? - dobrze trafiłeś ! Zadzwoń i umów się na lot paralotnią. Poczuj przestrzeń bez ograniczeń.

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie ?
Jeśli tylko poruszasz się o własnych siłach, nie ważysz więcej niż 90 kg, masz skończone 18 lat lub zgodę opiekuna możesz lecieć z nami !

Lot swobodny odbywa się za holem. 

Wysokość i czas lotu : średnio 250 - 500 m  zależy od wagi pasażera i warunków atmosferycznych. 

Cena 220 zł 

Lot Paralotnią

Lot Motoparalotnią

Lot motoparalotnia 

Wysokość lotu : średnio 300 - 1000 m  zależy od wagi pasażera i warunków atmosferycznych.

Czas lotu ok 15 minut  - Cena 290 zł

                      30 minut -  Cena 420 zł

 

Sprzedaż wstrzymana
IMG_20200602_143310.jpg
IMG_20191007_092908.jpg
IMG_20191007_104043.jpg

Lot Samolotem Lekkim 

Poszybuj cichym i nowoczesnym samolotem lekkim z prędkością 0 -250km/h, zwiedź okolicę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, rozkoszuj się wspaniałymi widokami z wszechstronnej kabiny. 

Wysokość lotu : średnio 300 - 1200 m  zależy od wagi pasażera i warunków atmosferycznych.

Czas lotu ok  20 minut  - Cena 320 zł 

                       30 minut -  Cena 420 zł 

 

Wszystkie Twoje powietrzne przygody zostana uwiecznione na filmie i Fotografi w jakości HD. Jest to opcja dodatkowa, którą możesz zamówić do każdego z lotów.

Cena 80 zł

Foto lub film z Lotu

Jak zarezerwować lot: 

 

Potwierdzeniem rezerwacji jest przelew na konto. Potwierdzamy go  stosowną wiadomością. Wypełnij formularz "Zamów Lot" wyślij go do nas. Jeśli jesteś zdecydowany/na zapoznaj się z warunkami i regulaminem lotu poniżej. Uiszczenie opłaty i rezerwacja oznacza akceptację regulaminu i warunków lotu. Po opłaceniu Lotu będziesz miał/a 12 miesięcy na jego wykorzystanie. Na specjalne zamówienie możemy przesłać voucher upominkowy  na lot który można wręczyć w formie prezentu.

 

W razie pytań i wątpliwości dzwoń :  781 333 838 

 

 

 

Warunki ogólne  i regulamin Lotu :

 

Masa uczestnika :  > 90 kg

Sprawność : wystarczy ze jesteś wstanie poruszać się o wlasnych siłach im wieksza sprawność fizyczna tym łatwiejszy start - w przypadku startu z nóg.

Wiek: nie gra roli, osoby nieletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych.

Miejsce: Bolesławiec i okolice oraz Wrocław, Jelenia Góra, Lubin  lub inne po wcześniejszym ustaleniu. 

Wysokość lotu : średnio powyżej 300 m  zależy od wagi pasażera i warunków atmosferycznych. Wysokości mogą sięgać nawet 1600 m nad nad teren

Czas Lotu swobodnego: średnio 4-15 minut zależy od wagi pasażera i warunków atmosferycznych (możliwość przedłużenia lotu za dopłatą).

W przypadku lotów motoparalotnią czas lotu określa uczestnik przed lotem. Lot może zostać skrócony przez Pilota w przypadku pogaraszjących się warunków, zachodu słońca, awarii i z każdego innego powodu, który ma wpływ na bezpieczeństwo lotu.

Uczestnik musi na miejscu podpisać stosowne oświadczenie pasażera paralotni.

W przypadku złych warunków atmosferycznych Pilot może odmówić wykonania lotu w trosce o bezpieczeństwo uczestnika lotu. 

Lot może zostać odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora np ( złe warunki atmosferyczne, uszkodzenie lub awaria sprzętu)

Usługa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku odwołania lotu uczestnik nie może rościć sobie prawa do zwrotu poniesionych kosztów a jego usługa pozostaje ważna do końca terminu ważności. Ostateczną decyzję o wykonaniu lotu podejmuje pilot/instruktor.

 

bottom of page